Гарантия и сервис:

Фирма BOSCH предоставляет единый гарантийный талон для торговых марок Bosch, Skil, Dremel, CST/berger.

Весь электроинструмент и оборудование нашего интернет-магазина «12 мастеров» обеспечивается официальной гарантией фирмы Бош на срок от 12 до 36 месяцев в зависимости от товара. Гарантийное и сервисное обслуживание производится сертифицированными сервисными центрами. Чтобы ознакомиться с образцом официального гарантийного талона Bosch перейдите по ссылке.

Полная гарантия Bosch

Полная гарантия от Бош новый уровень качества обслуживания клиентов. Теперь при покупке профессионально инструмента Вы получаете полную гарантию на целый год его использования. Теперь гарантийный ремонт осуществляется практически в любом случаи, включая замену щеток и естественный износ инструмента.

Условия гарантии

Гарантия распространяется на случаи:

1.На периодическое обслуживание инструмента, связанное с заменой деталей и их смазкой, по причине их естественного износа;

2.На детали электроинструмента, которые вышли из строя из-за несвоевременного обслуживания инструмента;

3.На повреждения, которые возникли в следствии большой нагрузки;

4.На повреждения, которые возникли в следствии неподходящего электрического контакта.

С подробной информацией об условиях гарантии и списком инструментов на который она распространяется можно ознакомиться здесь.

Регламент проведення гарантійного ремонту електроінструментів BOSCH 

Фірма BOSCH здійснює гарантійний ремонт, враховуючи специфічні риси та національні закони кожної країни, за наявності товарного чи касового чеку (рахунку-фактури) з відміткою про дату продажу, а також заповнений відповідним чином технічний паспорт на електроінструмент чи гарантійний талон. 

Строки надання гарантійного ремонту: 

На території України на електроінструменти Bosch гарантійне обслуговування надається впродовж наступних строків: 

1. Садова техніка Bosch - 24 місяці з дати продажу. Ця пропозиція не поширюється на акумуляторні батареї, заряджувальні пристрої та приладдя, що входить у комплект поставки. 

2. Електроінструменти Bosch та вимірювальна техніка для домашніх майстрів (корпус інструменту зеленого кольору) - 24 місяці з дати продажу. Ця пропозиція не поширюється на акумуляторні батареї, заряджувальні пристрої та приладдя, що входить у комплект поставки. 

3. Інструмент Dremel - 24 місяці з дати продажу. Ця пропозиція не поширюється на акумуляторні батареї, заряджувальні пристрої та приладдя, що входить у комплект поставки. 

4. Професійні електроінструменти Bosch, а також професійний вимірювальний інструмент (корпус інструменту синього кольору) - 12 місяців з дати продажу. Гарантійний строк на професійні електроінструменти та вимірювальну техніку може бути подовжено до 36 місяців за умови їх реєстрації впродовж 4 тижнів після придбання на інтернет-сторінці: www.bosch-pt.com/warranty. Ця пропозиція не поширюється на виробничі акумуляторні шуруповерти, високочастотне та пневматичне обладнання, акумуляторні батареї, заряджувальні пристрої та приладдя, що входить у комплект поставки. 

5. Інструмент SKIL - 24 місяці з дати продажу. Ця пропозиція не поширюється на акумуляторні батареї, заряджувальні пристрої та приладдя, що входить у комплект поставки. 

6. Вимірювальний інструмент CST/berger - 24 місяці з дати продажу. Ця пропозиція не поширюється на акумуляторні батареї, заряджувальні пристрої та приладдя, що входить у комплект поставки. 

Строк гарантії на акумуляторні батареї та заряджувальні пристрої, що входять до комплекту інструменту (незалежно від типу інструменту), складає 12 місяців з дати продажу. 

Безкоштовно усуваються пошкодження, що виникли через застосування неякісного матеріалу чи дефект збірки, що мав місце з вини виробника. 

Гарантія здійснюється шляхом безкоштовного ремонту або заміни дефектного вузла (деталі). Замінені дефектні вузли (деталі) переходять у власність фірми BOSCH. 

Заміні без проведення ремонту підлягають електроінструменти, згідно законодавства України. 

Рекламації визнаються тільки в тому випадку, коли інструмент передається в нерозібраному вигляді продавцю чи в авторизовану сервісну майстерню по обслуговуванню інструменту фірми BOSCH. 

УВАГА! При виконанні ремонту вимагайте в сервісній майстерні номерний талон виконання ремонту, в якому обов'язково вказується вид та причина пошкодження, вид ремонту (чи необхідність заміни), строк ремонту, коли необхідних для ремонту запасних частин, прізвище та підпис особи, що прийняла інструмент в ремонт. 

Порядок проведення гарантійного ремонту: 

1. При виявленні явних дефектів інструменту або приладдя до нього необхідно передати їх до «Бош Сервіс Центру» (м. Київ) або найближчого Авторизованого Сервісного Центру (м. Київ, м. Львів, м. Сімферополь - адреси наведені в гарантійному талоні), або дилеру компанії «Роберт Бош ЛТД», що продав цей інструмент, з обов'язковим листом, у якому пояснюється ситуація виявлення дефектів! 

2. Гарантійний ремонт здійснюється безкоштовно. 

3. При відмові в гарантійному ремонті Авторизований Сервісний Центр зобов'язаний по вимозі клієнта надати акт технічної експертизи з зазначенням причин відмови. 

4. Відправлення обладнання на адресу сервісного центру забезпечується організацією, що продала інструмент/приладдя, за допомогою спеціальної пошти. 

Гарантія не поширюється на випадки: 

- відсутній документ про купівлю; 

- інструмент був куплений більше ніж наданий строк гарантійного ремонту (див. пункт «Строк надання гарантійного ремонту»; 

- документ про купівлю не відноситься до даного виробу; 

- товарний чек зроблений після покупки; 

- був видалений, витертий чи змінений заводський серійний номер на електроінструменті, а також якщо були витерті чи змінені дані в технічному паспорті чи гарантійному талоні; 

- на періодичне обслуговування інструменту, пов'язане з заміною деталей, змащування, внаслідок їх природного зносу (наприклад, заміна відпрацьованого мастила, зношених ущільнювальних гумових кілець, втулок, сальників, вугільних щіток; природньозношених патронів перфораторів та дрилів, шліфувальних платформ та гумових демпферів, шківів та зубчастих ременів і т.п.); 

- на частини електроінструменту, що вийшли з ладу через несвоєчасне проведення періодичного обслуговування електроінструменту, а також в результаті ремонту електроінструменту, виконаного особою, не уповноваженою фірмою- виробником із застосуванням неоригінальних запасних частин; 

- на пошкодження, що виникли внаслідок перевантаження чи неправильної експлуатації, а також недбалої експлуатації (падіння, зовнішні механічні пошкодження, дія зовнішнього полум'я, потрапляння рідин та сторонніх предметів у вентиляційні отвори електроінструменту, механічні пошкодження пилозахисних кожухів та їх природний знос, потрапляння всередину комах чи тварині т. п., а також дії нездоланних сил (пожежа, повінь, блискавка та ін..); 

- на пошкодження, що виникли внаслідок неналежного електричного контакту; 

- на побутовий електроінструмент, що застосовувався з професійною чи промисловою метою; 

- на електроінструмент, в якому застосовувалось не оригінальне приладдя BOSCH, а також затуплені ріжучі інструменти; 

- на витратне приладдя (свердла, зубила, відрізні та обдирні круги і т.п., крім того, що входить до програми Q100); 

- на пошкодження, що виникли внаслідок неправильного транспортування чи зберігання; 

- інструмент надається у розібраному вигляді чи зі слідами самостійного розкривання.